Matrace Greengel Senior

Matrace Greengel Senior vyniká svojí vzdušností, antibakteriální úpravou, účinnou podporou páteře, svalů a kloubů. Vhodná na pevný podklad... více informací »
Matrace Greengel Senior
11 750 Kč
Ověřit dostupnost
Matrace Greengel Senior vyniká svojí vzdušností, antibakteriální úpravou, účinnou podporou páteře, svalů a kloubů. Vhodná na pevný podklad...

Matrace Greengel Senior vyniká svojí vzdušností, antibakteriální úpravou, účinnou podporou páteře, svalů a kloubů. Vhodná na pevný podklad (deska, latě). Matrace s taštičkovou pružinou jsou špičkou mezi pružinovými matracemi. Matrace má měkčí a tvrdší stranu a to díky rozdílným vlastnostem použitých pěn. Měkčí strana je tvořena kombinací pěn GREENGEL a NIHTFLY, tvrdší pak antibakteriální pěnou SANITIZED. 7-zónové pružinové jádro je zárukou ortopedických vlastností a výborné vzdušnosti celé matrace. Matrace je ideální pro uložení na pevný laťový (popř. desku). V potahu jsou v mikrokapslích navázané výtažky z mořských řas Spirulina, které obsahují 11 přírodních vitamínů, 10 minerálů, 18 aminokyselin, 3 mastné kyseliny, beta karoten, železo a množství antioxidantů a proteinů. Během spánku dochází k jejich uvolňování a blahodárně tak vyživují pokožku. Vlastnosti: Potah ALGUA prošitý s PES vláknem – gramáž 200 g/m2. Potah je snímatelný a pratelný na 60 °C. SPECIÁLNĚ ZPEVNĚNÝ BOK pro snazší vstávání z postele. Na boční strany matrace byla použita tužší pěna vysoké objemové hustoty, pro stabilní oporu. Komfort lehacích ploch zůstal zachován.

Žádaný výrobek Matrace Greengel Senior od známého výrobce FORLIVING s.r.o. naleznete zde nyní ve slevě! Nabídka již od 11 750 Kč.