Matrace Guard Antibacterial 20 – 90×0 cm

Představujeme vám matraci TropicoGuard Antibacterial v rozměru 90x200 cm s výškou 20 cm. Ortopedická zónová matrace pro velké i malé, těžké i... více informací »
Matrace Guard Antibacterial 20 - 90x0 cm
6 995 Kč
Ověřit dostupnost
Představujeme vám matraci TropicoGuard Antibacterial v rozměru 90x200 cm s výškou 20 cm. Ortopedická zónová matrace pro velké i malé, těžké i...

Představujeme vám matraci TropicoGuard Antibacterial v rozměru 90×200 cm s výškou 20 cm. Ortopedická zónová matrace pro velké i malé, těžké i lehké nabízí mimořádnou pružnost a zároveň nešidí na přizpůsobivosti. To vše díky použití hybridní pěny. Matrace bez lepidel. Pratelný vzdušný potah s přírodními vlákny. Skvělá volba pro všechny milovníky pevnějších matrací a pro děti. Jádro matrace: CubeCare komfortní profilace. Hybridní strana matrace je vybavena profilací CubeCare ve tvaru výkyvných 3D kostek. Vyvinuta pro zdravotní matrace. Distribuuje tlak těla rovnoměrně do jádra matrace se zřetelem na úpravu protitlaku v jednotlivých zónách. Ve výsledku tak napomáhá omezit protitlak na tělo a zabránit přeležení. A to i na matracích tužší konstrukce. Nelepené jádro pro maximální hygienu a omezení pocení. Usnadnění údržby rozevřením a provětráním. Díky profilaci styčných ploch je matrace dokonale pevná. Tužší strana matrace. Studená pěna Flexifoam® je vzdušná a díky své pružnosti usnadňuje změnu spánkových poloh bez zvýšené námahy a narušovaného spánku. Tuhá, vzdušná, pro milovníky klasického poležení. Poddajnější strana matrace je tvořena hybridní pěnou vysoké objemové hmotnosti. Hybridní pěna je královnou odolnosti, vzdušnosti, termoregulace, pružnosti a přizpůsobivosti (proto se jí říká hybridní – kombinuje výhody všech známých pěn a latexu k tomu). Zónový tvar spojovací vlnky SpineProtector pomáhá chránit pozici páteře díky efektivní distribuci tlaku s odlišením dle tlakových bodů v zónách.Je zároveň šetrná ke kyčelní kloubům. Potah matrace: Funkční potah Medical Concept ( 60 °C) Potah s přírodními vlákny Tencel® Lyocell®. Dvojdílná konstrukce s oboustranným prošíváním „CLIMA“ s dutými vlákny pro správnou cirkulaci vzduchu a omezení pocení. o Potah je pratelný na 60 °C. o Odolné šití OverLock o Ventilační mřížka s funkcí Thermo Control zvýšeného proudění vzduchu a eliminace vlhkosti. Parametry: Tuhost matrace: střední a vyšší střední tuhost Výška matrace cca: 20 cm Doporučená nosnost do: 140 kg Vhodné uložení na: lamelové rošty (pevné i polohovatelné). Možno uložit i na laťový rošt a případně i na pevnou desku. Testováno: 80 000x Výrobce si vyhrazuje právo na případné barevné odchylky pěn a potahů nemající vliv na užitné vlastnosti výrobků.


Oblíbený a kvalitní produkt Matrace Guard Antibacterial 20 – 90×0 cm dostanete právě tu na našich stránkách zařazený v sekci matrace! Mrkněte na unikátní zboží ve zmíněné sekci za super ceny! To však není vše, náš sortiment je široký. U nás v nabídce najdete další kvalitní zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní sortiment.

Ve slevě kus Matrace Guard Antibacterial 20 - 90x0 cm originál od značky FORLIVING s.r.o. můžete sehnat tady a teď právě levně! V akci od 6 995 Kč.