Matrace IM eco

Jednoduchá tvrdší matrace s nosným jádrem z komfortní PUR-pěny. Standardně je matrace vybavena neprošitým a nesnímatelným... více informací »
Matrace IM eco
2 600 Kč
Ověřit dostupnost
Jednoduchá tvrdší matrace s nosným jádrem z komfortní PUR-pěny. Standardně je matrace vybavena neprošitým a nesnímatelným...

Jednoduchá tvrdší matrace s nosným jádrem z komfortní PUR-pěny. Standardně je matrace vybavena neprošitým a nesnímatelným potahem CDR. Matrace je určená k občasnému spaní (např. na chalupy). Výška 10 cm. Ortopedická zátěž do 95 kg. Záruka 2 roky. Matrace je vhodná pouze na lamelové rošty.

Tento akční produkt máte možnost najít pohodlně tady na stránkách v populární rubrice matrace. Nyní najdete ještě podobné produkty ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Matrace IM eco od top značky FORLIVING s.r.o. můžete získat na našich stránkách nyní téměř zdarma! Teď za akční cenu 2 600 Kč.