Matrace Klára – 80×200 cm

Špičková celolatexová matrace Klára střední tuhosti v rozměru 80x200cm a výšce 15 cm. Matraci české výroby doporučujeme pro... více informací »
Matrace Klára  - 80x200 cm
9 890 Kč
Ověřit dostupnost
Špičková celolatexová matrace Klára střední tuhosti v rozměru 80x200cm a výšce 15 cm. Matraci české výroby doporučujeme pro...

Špičková celolatexová matrace Klára střední tuhosti v rozměru 80x200cm a výšce 15 cm. Matraci české výroby doporučujeme pro všechny, kteří chtějí pohodlí, termoregulaci a extrémní odolnost. Pružný latex vyrábíme z 1 kusu s použitím přírodních surovin. Ortopedické 5-zónové (anatomické) jádro s vysokou objemovou hmotností 60 kg/m³ s vyztuženou pánevní zónou vám zajistí dokonalé pohodlí, vzdušnost, vynikající ortopedické vlastnosti a kopírování křivek těla. S nákupem této matrace ušetříte 6%! Jako distributor obecných zdravotnických prostředků nabízíme tento typ matrace ve snížené sazbě DPH. Ramenní zóny (změkčující profilace) uvolňují rameno při spánku na boku a šetrně tak pečují o ramenní klouby, čímž napomáhají zamezit „přeležení ramene“. Profilace zároveň funguje jako II. provzdušňovací stupeň již tak prodyšné matrace. Doporučujeme na lamelové rošty – pevné i polohovací. Matrace Klára s dokonalou kopírovatelností roštu je ideální volbou pro motorově polohovatelné rošty. Matrace je vhodná pro alergiky a dodáváme ji vč. antibakteriálního potahu Tencel® s přírodními vlákny. Dvojdílný potah je plně snímatelný a můžete jej prát na 60ºC. Vlastnosti: – výška 15 cm – rozměr 80×200 cm – nosnost do 130 kg – záruka 5 let – pro všechny typy lamelových roštů – polohovací i pevné Prodloužená záruka na matraci je podmíněna řádnou registrací (do 10 kalendářních dnů od data nákupu) na webu výrobce – https://zaruka.matracetropico.cz/cs.


Často hledaný kousek Matrace Klára – 80×200 cm máte možnost získat aktuálně tady u nás ve známé kategorii matrace! Připravili jsme akční zboží z této oblíbené kategorie za výborné peníze. Populární výrobce FORLIVING s.r.o. vám poskytuje velmi kvalitní sortiment.. A to ještě není vše! Máme toho více, mrkněte také na další prověřené kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Matrace Klára - 80x200 cm od výrobce se skvělou pověstí FORLIVING s.r.o. lze pořídit v naší online nabídce ve výhodné akci! Pouze nyní za 9 890 Kč.