Matrace Klasik Plus 20 cm

Tuhá sendvičová matrace s vyztuženým jádrem z pevné, tuhé pěny Eliocell a dvěma odlišnými stranami tuhosti z profilované 5 zónové PUR pěny... více informací »
Matrace Klasik Plus 20 cm
4 810 Kč
Ověřit dostupnost
Tuhá sendvičová matrace s vyztuženým jádrem z pevné, tuhé pěny Eliocell a dvěma odlišnými stranami tuhosti z profilované 5 zónové PUR pěny...

Tuhá sendvičová matrace s vyztuženým jádrem z pevné, tuhé pěny Eliocell a dvěma odlišnými stranami tuhosti z profilované 5 zónové PUR pěny nové generace, které zajišťují odvětrání matrace, je dobrá volba pro toho, kdo hledá tvrdší matrace nebo matrace s odlišnými stranami tuhosti, či partnerské páry, kde každý vyžaduje jiné vlastnosti matrace. Potah Standard je podšitý klimatizační výplní a splňuje nejpřísnější požadavky na hygienický a antialergický potah. Potah je snímatelný a pratelný. Vlastnosti: – ortopedická zátěž do 120 kg – doporučený lamelový nepolohovatelný rošt – výška 20 cm – specifikace tuhá matrace


Unikátní produkt Matrace Klasik Plus 20 můžete získat jednoduše na stránkách v oblíbené rubrice matrace! Pořiďte si parádní produkty z této oblíbené rubriky za výprodejovou cenu. Populární značka FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce top sortiment.

Tento kvalitní a levný kus Matrace Klasik Plus 20 cm od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno získáte tady teď právě skutečně výhodně! V akci od 4 810 Kč.