Matrace Klasik Plus 24 cm

Tuhá sendvičová matrace s vyztuženým jádrem z pevné, tuhé pěny Eliocell a 2 odlišnými stranami tuhosti z profilované 5 zónové... více informací »
Matrace Klasik Plus 24 cm
12 330 Kč
Ověřit dostupnost
Tuhá sendvičová matrace s vyztuženým jádrem z pevné, tuhé pěny Eliocell a 2 odlišnými stranami tuhosti z profilované 5 zónové...

Tuhá sendvičová matrace s vyztuženým jádrem z pevné, tuhé pěny Eliocell a 2 odlišnými stranami tuhosti z profilované 5 zónové PUR pěny nové generace, které zajišťují odvětrání matrace, je dobrá volba pro toho, kdo hledá tvrdší matrace nebo matrace s odlišnými stranami tuhosti, či partnerské páry, kde každý vyžaduje jiné vlastnosti matrace. Potah Standard je podšitý klimatizační výplní a splňuje nejpřísnější požadavky na hygienický a antialergický potah. Potah je snímatelný a pratelný. Vlastnosti: – ortopedická zátěž do 120 kg – doporučený lamelový nepolohovatelný rošt – výška 24 cm – specifikace tuhá matrace

Vysoce kvalitní výrobek Matrace Klasik Plus 24 lze pořídit přímo tu na webu v oblíbené kategorii matrace. Nyní si můžete koupit ještě další produkty ze zmíněné kategorie ve výhodné akci. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce také více kvalitních produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Známý výrobce FORLIVING s.r.o. vyrábí skvělé výrobky Vždyť to vidíte sami!

Kvalitní kus Matrace Klasik Plus 24 cm od známé společnosti FORLIVING s.r.o. snadno seženete u nás ve výprodejové akci! Nyní lze objednat jen za 12 330 Kč.