Matrace Medi Vita 20 120×200 cm

Na vysoce elastické latexové matraci Medi Vita vás čeká příjemný a klidný spánek. Vzhledem ke své pružnosti je matrace vhodná... více informací »
Matrace Medi Vita 20 120x200 cm
15 026 Kč
Ověřit dostupnost
Na vysoce elastické latexové matraci Medi Vita vás čeká příjemný a klidný spánek. Vzhledem ke své pružnosti je matrace vhodná...

Na vysoce elastické latexové matraci Medi Vita vás čeká příjemný a klidný spánek. Vzhledem ke své pružnosti je matrace vhodná i pro motorové rošty. Jádro matrace je provzdušněno odvětrávacími kanálky, které zajistí odvod vlhkosti a potu. Je tedy naprosto ideální pro alergiky nebo sportovce, kteří potřebují zregenerovat svalstvo. Matrace české výroby se díky vysoké pružnosti přizpůsobí jakékoliv poloze těla. Maximální doporučené zatížení matrace je 120 kg. Hygieničnost matrace podporuje snímatelný potah Terri se zlatou mřížkou, která napomáhá odvětrávání matrace. Vysoká gramáž a prošití potahové látky vám zajistí komfortní spaní. V případě potřeby jej můžete vyprat na program do 40°C. Vlastnosti: – rozměr: 120×200 cm – záruka: 5 let – tuhost matrace: měkčí – výška matrace s potahem: 20 cm – doporučený rošt: pevný rošt, ručně polohovací rošt, motorový rošt

Neodolatelný výrobek Matrace Medi Vita 20 120×200 cm jde pořídit jednoduše tu na webu v kategorii matrace. Nyní získáte ještě jiné kusy ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu. Populární výrobce FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům nabízí top produkty.

Unikátní a oblíbený výrobek Matrace Medi Vita 20 120x200 cm originál od značky FORLIVING s.r.o. seženete tady levně. Ceny již od 15 026 Kč.