Matrace Medi Vita 20 140×200 cm

Na vysoce elastické latexové matraci Medi Vita vás čeká příjemný a klidný spánek. Vzhledem ke své pružnosti je matrace vhodná... více informací »
Matrace Medi Vita 20 140x200 cm
18 494 Kč
Ověřit dostupnost
Na vysoce elastické latexové matraci Medi Vita vás čeká příjemný a klidný spánek. Vzhledem ke své pružnosti je matrace vhodná...

Na vysoce elastické latexové matraci Medi Vita vás čeká příjemný a klidný spánek. Vzhledem ke své pružnosti je matrace vhodná i pro motorové rošty. Jádro matrace je provzdušněno odvětrávacími kanálky, které zajistí odvod vlhkosti a potu. Je tedy naprosto ideální pro alergiky nebo sportovce, kteří potřebují zregenerovat svalstvo. Matrace české výroby se díky vysoké pružnosti přizpůsobí jakékoliv poloze těla. Maximální doporučené zatížení matrace je 120 kg. Hygieničnost matrace podporuje snímatelný potah Terri se zlatou mřížkou, která napomáhá odvětrávání matrace. Vysoká gramáž a prošití potahové látky vám zajistí komfortní spaní. V případě potřeby jej můžete vyprat na program do 40°C. Vlastnosti: – rozměr: 140 cm – záruka: 5 let – tuhost matrace: měkčí – výška matrace s potahem: 20 cm – doporučený rošt: pevný rošt, ručně polohovací rošt, motorový rošt


Tento velmi žádaný produkt Matrace Medi Vita 20 140×200 můžete koupit bezstarostně tady a teď na našem webu v oblíbené sekci matrace! Nyní pořídíte podobné produkty ve zmíněné kategorii za příznivou cenu!

Tento zlevněný kus Matrace Medi Vita 20 140x200 cm od známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat tady a teď právě opravdu levně. Nyní za akční cenu 18 494 Kč.