Matrace Medi Vita 20 90×200 cm

Na vysoce elastické latexové matraci Medi Vita vás čeká příjemný a klidný spánek. Vzhledem ke své pružnosti je matrace vhodná i pro motorové... více informací »
Matrace Medi Vita 20 90x200 cm
11 559 Kč
Ověřit dostupnost
Na vysoce elastické latexové matraci Medi Vita vás čeká příjemný a klidný spánek. Vzhledem ke své pružnosti je matrace vhodná i pro motorové...

Na vysoce elastické latexové matraci Medi Vita vás čeká příjemný a klidný spánek. Vzhledem ke své pružnosti je matrace vhodná i pro motorové rošty. Jádro matrace je provzdušněno odvětrávacími kanálky, které zajistí odvod vlhkosti a potu. Je tedy naprosto ideální pro alergiky nebo sportovce, kteří potřebují zregenerovat svalstvo. Matrace české výroby se díky vysoké pružnosti přizpůsobí jakékoliv poloze těla. Maximální doporučené zatížení matrace je 120 kg. Hygieničnost matrace podporuje snímatelný potah Terri se zlatou mřížkou, která napomáhá odvětrávání matrace. Vysoká gramáž a prošití potahové látky vám zajistí komfortní spaní. V případě potřeby jej můžete vyprat na program do 40°C. Vlastnosti: – rozměr: 90×200 cm – záruka: 5 let – tuhost matrace: měkčí – výška matrace s potahem: 20 cm – doporučený rošt: pevný rošt, ručně polohovací rošt, motorový rošt

Tento oblíbený produkt můžete získat přímo u nás v rubrice matrace! Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z této populární rubriky ve výprodejové akci. U zákazníků oblíbená značka FORLIVING s.r.o. vám poskytuje velmi kvalitní produkty. To však není všechno, náš sortiment je široký. Máme v nabídce také další kousky značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Oblíbený kus Matrace Medi Vita 20 90x200 cm značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete právě zde se slevou! Cena od 11 559 Kč.