Matrace Medi Vita Kombi 20 120×200 cm

Latexová matrace Medi Vita Kombi reaguje na rozdílné křivky lidského těla. Kokosovo-latexová deska poskytne v oblasti kolem pánve potřebné zpevnění... více informací »
Matrace Medi Vita Kombi 20 120x200 cm
16 848 Kč
Ověřit dostupnost
Latexová matrace Medi Vita Kombi reaguje na rozdílné křivky lidského těla. Kokosovo-latexová deska poskytne v oblasti kolem pánve potřebné zpevnění...

Latexová matrace Medi Vita Kombi reaguje na rozdílné křivky lidského těla. Kokosovo-latexová deska poskytne v oblasti kolem pánve potřebné zpevnění vaší páteře. V oblasti ramen a kolen vás naopak díky změkčení nebude nic tlačit. Tyto matrace nejvíce ocení partneři, kteří se nemohou dohodnout při výběru matrace. Můžete si zvolit spaní na měkčí nebo tužší straně. Maximální doporučené zatížení matrace je 130 kg. Jádro je odolné vůči plísním, roztočům a bakteriím, což ocení především alergici. Matrace je vhodná pro alergiky. Hygieničnost matrace podporuje snímatelný potah Terri se zlatou mřížkou, která napomáhá odvětrávání matrace. Vysoká gramáž a prošití potahové látky vám zajistí komfortní spaní. V případě potřeby jej můžete vyprat na program do 40°C. Vlastnosti: – rozměr: 120×200 cm – záruka: 5 let – výška matrace s potahem: 20 cm – doporučený rošt: pevný rošt, ručně polohovací rošt, motorový rošt


Tento levný produkt Matrace Medi Vita Kombi 20 120×200 cm můžete koupit právě nyní tady u nás zařazený v sekci matrace. Připravili jsme pro vás jiné zboží z naší kategorie za super cenu! Třeba hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky další produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává top produkty. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Tento žádaný výrobek Matrace Medi Vita Kombi 20 120x200 cm od společnosti FORLIVING s.r.o. seženete zde ve slevě. Cena již od 16 848 Kč.