Matrace Medi Vita Kombi 20 140×200 cm

Latexová matrace Medi Vita Kombi reaguje na rozdílné křivky lidského těla. Kokosovo-latexová deska poskytne v oblasti kolem pánve potřebné zpevnění... více informací »
Matrace Medi Vita Kombi 20 140x200 cm
20 736 Kč
Ověřit dostupnost
Latexová matrace Medi Vita Kombi reaguje na rozdílné křivky lidského těla. Kokosovo-latexová deska poskytne v oblasti kolem pánve potřebné zpevnění...

Latexová matrace Medi Vita Kombi reaguje na rozdílné křivky lidského těla. Kokosovo-latexová deska poskytne v oblasti kolem pánve potřebné zpevnění vaší páteře. V oblasti ramen a kolen vás naopak díky změkčení nebude nic tlačit. Tyto matrace nejvíce ocení partneři, kteří se nemohou dohodnout při výběru matrace. Můžete si zvolit spaní na měkčí nebo tužší straně. Maximální doporučené zatížení matrace je 130 kg. Jádro je odolné vůči plísním, roztočům a bakteriím, což ocení především alergici. Matrace je vhodná pro alergiky. Hygieničnost matrace podporuje snímatelný potah Terri se zlatou mřížkou, která napomáhá odvětrávání matrace. Vysoká gramáž a prošití potahové látky vám zajistí komfortní spaní. V případě potřeby jej můžete vyprat na program do 40°C. Vlastnosti: – rozměr: 140×200 cm – záruka: 5 let – výška matrace s potahem: 20 cm – doporučený rošt: pevný rošt, ručně polohovací rošt, motorový rošt

Kvalitní produkt Matrace Medi Vita Kombi 20 140×200 cm máte možnost nakoupit aktuálně tady na stránkách v rubrice matrace. Nyní můžete najít parádní produkty z této známé kategorie za outletovou cenu. Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. vás obohatí o vynikající výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Tento designový výrobek Matrace Medi Vita Kombi 20 140x200 cm pocházející od značky FORLIVING s.r.o. najdete tady a teď právě za akční cenu. Teď za akční cenu 20 736 Kč.