Matrace Medi Vita Kombi 20 180×200 cm

Latexová matrace Medi Vita Kombi reaguje na rozdílné křivky lidského těla. Kokosovo-latexová deska poskytne v oblasti kolem pánve... více informací »
Matrace Medi Vita Kombi 20 180x200 cm
26 826 Kč
Ověřit dostupnost
Latexová matrace Medi Vita Kombi reaguje na rozdílné křivky lidského těla. Kokosovo-latexová deska poskytne v oblasti kolem pánve...

Latexová matrace Medi Vita Kombi reaguje na rozdílné křivky lidského těla. Kokosovo-latexová deska poskytne v oblasti kolem pánve potřebné zpevnění vaší páteře. V oblasti ramen a kolen vás naopak díky změkčení nebude nic tlačit. Tyto matrace nejvíce ocení partneři, kteří se nemohou dohodnout při výběru matrace. Můžete si zvolit spaní na měkčí nebo tužší straně. Maximální doporučené zatížení matrace je 130 kg. Jádro je odolné vůči plísním, roztočům a bakteriím, což ocení především alergici. Matrace je vhodná pro alergiky. Hygieničnost matrace podporuje snímatelný potah Terri se zlatou mřížkou, která napomáhá odvětrávání matrace. Vysoká gramáž a prošití potahové látky vám zajistí komfortní spaní. V případě potřeby jej můžete vyprat na program do 40°C. Vlastnosti: – rozměr: 180×200 cm – záruka: 5 let – výška matrace s potahem: 20 cm – doporučený rošt: pevný rošt, ručně polohovací rošt, motorový rošt

Zlevněný produkt najdete přímo tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice matrace! Vyhledejte si ještě další produkty z této známé kategorie za příznivou cenu. Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! U nás v nabídce totiž najdete další zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní sortiment za dobré ceny! Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Designový kousek Matrace Medi Vita Kombi 20 180x200 cm od výrobce se zárukou kvality FORLIVING s.r.o. jde pořídit u nás teď v akci! Aktuálně v akci za 26 826 Kč.