Matrace Medi Vita Kombi 20 90×200 cm

Latexová matrace Medi Vita Kombi reaguje na rozdílné křivky lidského těla. Kokosovo-latexová deska poskytne v oblasti kolem pánve potřebné zpevnění... více informací »
Matrace Medi Vita Kombi 20 90x200 cm
12 960 Kč
Ověřit dostupnost
Latexová matrace Medi Vita Kombi reaguje na rozdílné křivky lidského těla. Kokosovo-latexová deska poskytne v oblasti kolem pánve potřebné zpevnění...

Latexová matrace Medi Vita Kombi reaguje na rozdílné křivky lidského těla. Kokosovo-latexová deska poskytne v oblasti kolem pánve potřebné zpevnění vaší páteře. V oblasti ramen a kolen vás naopak díky změkčení nebude nic tlačit. Tyto matrace nejvíce ocení partneři, kteří se nemohou dohodnout při výběru matrace. Můžete si zvolit spaní na měkčí nebo tužší straně. Maximální doporučené zatížení matrace je 130 kg. Jádro je odolné vůči plísním, roztočům a bakteriím, což ocení především alergici. Matrace je vhodná pro alergiky. Hygieničnost matrace podporuje snímatelný potah Terri se zlatou mřížkou, která napomáhá odvětrávání matrace. Vysoká gramáž a prošití potahové látky vám zajistí komfortní spaní. V případě potřeby jej můžete vyprat na program do 40°C. Vlastnosti: – rozměr: 90×200 cm – záruka: 5 let – výška matrace s potahem: 20 cm – doporučený rošt: pevný rošt, ručně polohovací rošt, motorový rošt

Povedený výrobek Matrace Medi Vita Kombi 20 90×200 cm je k sehnání bez obtíží tady na našem webu umístěný v sekci matrace! Mrkněte na další produkty ze zmíněné sekce za nejlepší ceny. Významný výrobce FORLIVING s.r.o. představuje skvělé zboží U nás vám nabídneme víc, mrkněte na více skvělých kousků značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější kus Matrace Medi Vita Kombi 20 90x200 cm od top výrobce FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte u nás právě skutečně levně. Akční ceny od 12 960 Kč.