Matrace Medi Vita Plus 20 120×200 cm

Matrace Medi Vita Plus udrží vaši páteř ve správné poloze a zmírní tak bolesti a nemoci zad. Oboustranná latexová matrace... více informací »
Matrace Medi Vita Plus 20 120x200 cm
15 978 Kč
Ověřit dostupnost
Matrace Medi Vita Plus udrží vaši páteř ve správné poloze a zmírní tak bolesti a nemoci zad. Oboustranná latexová matrace...

Matrace Medi Vita Plus udrží vaši páteř ve správné poloze a zmírní tak bolesti a nemoci zad. Oboustranná latexová matrace české výroby je výborně polohovatelná i na motorovém roštu. Matrace je opatřena ramenní kolébkou, která udržuje páteř ve správné poloze a zmírňuje tak bolesti zad. U matrace si můžete zvolit spaní na měkčí nebo tužší straně. Maximální doporučené zatížení matrace je 130 kg. Latexové jádro je proloženo kokosovo – latexovou deskou, která je umístěna v 1/3 výšky matrace, tím se zajistí tužší spaní. Jádro matrace je provzdušněno odvětrávacími kanálky, které zajistí výborný odvod vlhkosti a potu. Díky tomu se předchází vzniku nepříjemného pachu a omezuje se výskyt bakterií. Matrace vyniká dlouhou životností a je vhodná pro alergiky. Hygieničnost matrace podporuje snímatelný potah Terri se zlatou mřížkou, která napomáhá odvětrávání matrace. Vysoká gramáž a prošití potahové látky vám zajistí komfortní spaní. V případě potřeby jej můžete vyprat na program do 40°C. Vlastnosti: – rozměr: 120×200 cm – záruka: 5 let – výška matrace s potahem: 20 cm – doporučený rošt: pevný rošt, ručně polohovací rošt, motorový rošt

Hodně oblíbený kus najdete teď tady u nás ve známé kategorii matrace. Připravili jsme pro vás parádní zboží z této oblíbené kategorie za super peníze! U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce najdete další zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka FORLIVING s.r.o. prodává vysoce kvalitní zboží A to je teprve začátek.

Tento diskontní produkt Matrace Medi Vita Plus 20 120x200 cm od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď ve slevě. Právě teď jen za 15 978 Kč.