Matrace Medi Vita Plus 20 140×200 cm

Matrace Medi Vita Plus udrží vaši páteř ve správné poloze a zmírní tak bolesti a nemoci zad. Oboustranná latexová matrace... více informací »
Matrace Medi Vita Plus 20 140x200 cm
19 665 Kč
Ověřit dostupnost
Matrace Medi Vita Plus udrží vaši páteř ve správné poloze a zmírní tak bolesti a nemoci zad. Oboustranná latexová matrace...

Matrace Medi Vita Plus udrží vaši páteř ve správné poloze a zmírní tak bolesti a nemoci zad. Oboustranná latexová matrace české výroby je výborně polohovatelná i na motorovém roštu. Matrace je opatřena ramenní kolébkou, která udržuje páteř ve správné poloze a zmírňuje tak bolesti zad. U matrace si můžete zvolit spaní na měkčí nebo tužší straně. Maximální doporučené zatížení matrace je 130 kg. Latexové jádro je proloženo kokosovo – latexovou deskou, která je umístěna v 1/3 výšky matrace, tím se zajistí tužší spaní. Jádro matrace je provzdušněno odvětrávacími kanálky, které zajistí výborný odvod vlhkosti a potu. Díky tomu se předchází vzniku nepříjemného pachu a omezuje se výskyt bakterií. Matrace vyniká dlouhou životností a je vhodná pro alergiky. Hygieničnost matrace podporuje snímatelný potah Terri se zlatou mřížkou, která napomáhá odvětrávání matrace. Vysoká gramáž a prošití potahové látky vám zajistí komfortní spaní. V případě potřeby jej můžete vyprat na program do 40°C. Vlastnosti: – rozměr: 140×200 cm – záruka: 5 let – výška matrace s potahem: 20 cm – doporučený rošt: pevný rošt, ručně polohovací rošt, motorový rošt

Velmi prodávaný produkt Matrace Medi Vita Plus 20 140×200 cm lze sehnat bez obtíží tu na našich stránkách zařazený v rubrice matrace. Nyní najdete zlevněné kousky z této rubriky za výhodnou cenu! To ale není vše, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Levný výrobek Matrace Medi Vita Plus 20 140x200 cm od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď právě ve slevě! Akční cena od 19 665 Kč.