Matrace Medi Vita Plus 20 80×200 cm

Matrace Medi Vita Plus udrží vaši páteř ve správné poloze a zmírní tak bolesti a nemoci zad. Oboustranná latexová matrace... více informací »
Matrace Medi Vita Plus 20 80x200 cm
12 291 Kč
Ověřit dostupnost
Matrace Medi Vita Plus udrží vaši páteř ve správné poloze a zmírní tak bolesti a nemoci zad. Oboustranná latexová matrace...

Matrace Medi Vita Plus udrží vaši páteř ve správné poloze a zmírní tak bolesti a nemoci zad. Oboustranná latexová matrace české výroby je výborně polohovatelná i na motorovém roštu. Matrace je opatřena ramenní kolébkou, která udržuje páteř ve správné poloze a zmírňuje tak bolesti zad. U matrace si můžete zvolit spaní na měkčí nebo tužší straně. Maximální doporučené zatížení matrace je 130 kg. Latexové jádro je proloženo kokosovo – latexovou deskou, která je umístěna v 1/3 výšky matrace, tím se zajistí tužší spaní. Jádro matrace je provzdušněno odvětrávacími kanálky, které zajistí výborný odvod vlhkosti a potu. Díky tomu se předchází vzniku nepříjemného pachu a omezuje se výskyt bakterií. Matrace vyniká dlouhou životností a je vhodná pro alergiky. Hygieničnost matrace podporuje snímatelný potah Terri se zlatou mřížkou, která napomáhá odvětrávání matrace. Vysoká gramáž a prošití potahové látky vám zajistí komfortní spaní. V případě potřeby jej můžete vyprat na program do 40°C. Vlastnosti: – rozměr: 80×200 cm – záruka: 5 let – výška matrace s potahem: 20 cm – doporučený rošt: pevný rošt, ručně polohovací rošt, motorový rošt


Tento kvalitní a levný produkt Matrace Medi Vita Plus lze pořídit již dnes tady na webu v rubrice matrace. Nyní koupíte akční produkty ve zmíněné rubrice za super cenu. To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce najdete více skvělých kousků od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. vyrábí velmi kvalitní produkty za dobré ceny! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Oblíbený kousek Matrace Medi Vita Plus 20 80x200 cm od známé kvalitní značky FORLIVING s.r.o. pohodlně seženete teď levně! Cena od 12 291 Kč.