Matrace Natura Hydrolatex T4

Středně tvrdá luxusní taštičková matrace se 7 anatomickými zónami, které poskytují ideální oporu celému tělu. 7-zónové taštičkové jádro je... více informací »
Matrace Natura Hydrolatex T4
10 180 Kč
Ověřit dostupnost
Středně tvrdá luxusní taštičková matrace se 7 anatomickými zónami, které poskytují ideální oporu celému tělu. 7-zónové taštičkové jádro je...

Středně tvrdá luxusní taštičková matrace se 7 anatomickými zónami, které poskytují ideální oporu celému tělu. 7-zónové taštičkové jádro je tvořeno soudečkových pružinami, které jsou uložené v netkané textilii. Vynikající vzdušnost matrace je zabezpečena roznášecí vrstvou z přírodního materiálu Seacell na jedné straně a na straně druhé deskou z kokosového vlákna. Vrchní a spodní deska je z prodyšné a velmi hygienické pěny Hydrolatex. Matrace je vybavena odnímatelným luxusním bavlněným potahem Organic Cotton, který je velmi příjemný na dotek a nedríždí pokožku. Potah přirozeně odpuzuje mikroorganismy a je nemačkavý. Látka je pratelná do 60 °C. Potah je na povrchu tvarovaný, tudíž podporuje krevní oběh, prokrvuje pokožku a pozitivně působí např. proti celulitidě. Vlastnosti matrace: rozměr 90×200 cm ortopedická zátěž T4 do 150 kg výška 27 cm doporučený rošt: pevný záruka 5 let


Tento kvalitní a žádaný produkt Matrace Natura Hydrolatex T4 můžete dostat taky tu na našich stránkách v populární rubrice matrace! Pořiďte si parádní produkty z této populární rubriky za příznivou cenu. Populární značka FORLIVING s.r.o. má na skladě vynikající výrobky.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Matrace Natura Hydrolatex T4 od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. najdete na našich stránkách nyní levně. Právě lze objednat jen za 10 180 Kč.