Matrace NIGHTFLY magic 120×0 cm

Matraci NIGHTFLY magic nabízíme v rozměru 120x200 cm. Matrace střední tuhosti Nightfly magic je vyrobena z komfortní pěny Nightfly s antidekubitním... více informací »
Matrace NIGHTFLY magic 120x0 cm
11 210 Kč
Ověřit dostupnost
Matraci NIGHTFLY magic nabízíme v rozměru 120x200 cm. Matrace střední tuhosti Nightfly magic je vyrobena z komfortní pěny Nightfly s antidekubitním...

Matraci NIGHTFLY magic nabízíme v rozměru 120×200 cm. Matrace střední tuhosti Nightfly magic je vyrobena z komfortní pěny Nightfly s antidekubitním prořezem, který zabraňuje tvorbě proleženin. Matrace v kombinaci s potahem s výtažky s mořských řas přinese do vaší ložnice maximální komfort. Fyziosystém přináší 7 zón tuhosti a tím zvýšuje komfort spaní. Nightfly pěna se vyrábí exkluzivní vodní vypěňovací metodou. Tento způsob výroby je ekologičtější v porovnání se standardní metodou vypěňování. Jedná se o materiál, který překonává běžný standard bodové elasticity. Tím je zajištěna optimální opora páteře. Pěna NIGHTFLY vyniká komfortem a vysokou odolností vůči deformacím. V kombinaci s potahem z mořské řasy je matrace vhodná pro alergiky. Vlastnosti matrace: – rozměry 120×200 cm – výška 20 cm – ortopedická zátěž do 140 kg – potah ALGUA prošitý s PES vláknem – gramáž 200 g/m2 – tuhost T3 – pěna NIGHTFLY – antidekubitní prořez – FYZIOSYSTÉM – 7 zon rozložení hmotnosti – záruka 5 let


Žádaný produkt Matrace NIGHTFLY magic 120×0 máte možnost nakoupit zrovna tady u nás v kategorii matrace. Nyní si můžete vybrat ještě podobné zboží z této oblíbené sekce za super peníze! Možná hledáte něco jiného, máme toho více. Podívejte se taky na další skvělé produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Významná značka FORLIVING s.r.o. může nabídnout kvalitní sortiment.

Tento oblíbený produkt Matrace NIGHTFLY magic 120x0 cm od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno získáte zde teď právě opravdu levně! Cena již od 11 210 Kč.