Matrace Ortho Medical Concept – 140×200

Rodinná ortopedická matrace Tropico Guard ORTHO 140x200 cm se vyznačuje vysokou pružností a nosností. Nelepené jádro, vhodná i pro... více informací »
Matrace Ortho  Medical Concept - 140x200
19 800 Kč
Ověřit dostupnost
Rodinná ortopedická matrace Tropico Guard ORTHO 140x200 cm se vyznačuje vysokou pružností a nosností. Nelepené jádro, vhodná i pro...

Rodinná ortopedická matrace Tropico Guard ORTHO 140×200 cm se vyznačuje vysokou pružností a nosností. Nelepené jádro, vhodná i pro alergiky. Bližší popis matrace: Pěny FlexiFoam® vyznačující se perfektní vzdušností, pružností a lehkostí, na obou ložných plochách se liší pouze profilací. Pratelný, rychleschnoucí potah s přírodními vlákny. Ortopedicky tvarované jádro navržené speciálně pro zajištění správné polohy páteře, při spánku. Pěna Flexifoam® Pružná, odolná a prodyšná pěna vyšší objemové hmotnosti a vytvrzení pod ochrannou známkou naší společnosti. Díky vakuové technologii výroby si zachovává vysokou homogenitu a naprosto minimální odchylky ve vlastnostech. Pěna Flexifoam® Zpevněná stabilizační středová část z pěny vyšší hustoty pro tuhost a stabilitu. Potah matrace: Medicot Silverguard (95 °C) Antibakteriální potah s vysokým podílem přírodních vláken (35% bavlny). Je upraven jedinečnou SilverGuard® technologií, která zaručuje trvalou svěžest a hygienu během spánku. Využívá stříbro jako jeden z nejstarších a nejznámějších způsobů ochrany před houbami a bakteriemi. Prošívaný klimatizačními vrstvami dutých vláken. Parametry: Výška matrace cca: 22 cm Maximální doporučená nosnost do: 130 kg Vhodné uložení: na pevný laťkový nebo pevný/polohovatelný lamelový rošt Mechanicky testováno: 80 000×, záruka 5 let Výrobce si vyhrazuje právo na případné barevné odchylky pěn a potahů nemající vliv na užitné vlastnosti výrobků.

Neodolatelný výrobek Matrace Ortho Medical Concept – 140×200 máte možnost sehnat bezstarostně tady na našem webu ve známé sekci matrace! Vyhledejte si zcela nové zboží ve zmiňované sekci za akční cenu. Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout velmi kvalitní sortiment.. A to je teprve začátek. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce další vybrané produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Matrace Ortho Medical Concept - 140x200 od značky s tradicí a dobrou pověstí FORLIVING s.r.o. máte možnost nakoupit aktuálně na našich stránkách opravdu výhodně! V akci za cenu 19 800 Kč.