Matrace Partner biogreen 70-80×200 cm

Partnerská sendvičová matrace z přírodních pěn Biogreen z rozdílnou tuhostí každé strany. Zelená strana je tuhá, hnědá... více informací »
Matrace Partner biogreen 70-80x200 cm
16 540 Kč
Ověřit dostupnost
Partnerská sendvičová matrace z přírodních pěn Biogreen z rozdílnou tuhostí každé strany. Zelená strana je tuhá, hnědá...

Partnerská sendvičová matrace z přírodních pěn Biogreen z rozdílnou tuhostí každé strany. Zelená strana je tuhá, hnědá strana je měkká. Matrace je vyztužená odvětraným a tuhým jádrem ze značkové pěny Eliocell. Matrace je vhodná pro komfortní spánek, dlouhodobě nemocné, při problémech se zády i pro seniory. Matrace je opatřena odnímatelným potahem Lyocell, který je velmi příjemný na dotek a splňuje všechny požadavky na hygienický a antialergický potah. Potah je současně ošetřen proti roztočům. U látky je použit prošev s vysokou gramáží dutého vlákna, které odvádí maximum vlhkosti z potahu, čímž je zajištěna vysoká hygieničnost. Potah je plně snímatelný a pratelný na 60ºC. Vlastnosti matrace: ortopedická zátěž do 130 kg FYZIOSYSTÉM – 7 zon rozložení hmotnosti doporučený rošt: lamelový, laťový výška matrace: 20 cm záruka: 5 let Rozměry 70×200 cm nebo 80×200 cm.

Unikátní a žádaný výrobek Matrace Partner biogreen 70-80x200 cm od této skvělé značky FORLIVING s.r.o. je k získání zrovna za akční cenu! Produkt momentálně prodáváme za 16 540 Kč.