Matrace Polargel Superior 70-80×200 cm

Jediná matrace na českém trhu s nosností až 190 kg. Celopěnová matrace poskytuje i pro zákazníka s vysokou hmotností komfortní... více informací »
Matrace Polargel Superior 70-80x200 cm
Jediná matrace na českém trhu s nosností až 190 kg. Celopěnová matrace poskytuje i pro zákazníka s vysokou hmotností komfortní...

Jediná matrace na českém trhu s nosností až 190 kg. Celopěnová matrace poskytuje i pro zákazníka s vysokou hmotností komfortní odpočinek. Jádro je vyrobené ze značkové pěny ELIOCELL o hustotě 35kg/m³ s prořezy v oblasti „ramenní kolébky“, která je dostatečně pevná, aby poskytla bezproblémovou podporu vyšší váze. Vrchní část matrace tvoří chladívá a svěží pěna PolarGel, která je vysoce elastická, maximálně komfortní, prodyšná, zajistí neopakovatelný pocit svěžesti. Matrace je opatřena odnímatelným potahem ALOE VERA, který je velmi odolný a příjemný na dotek. Obsahuje látky, které působí na pokožku a pomáhá ji čistit a regenerovat. Je podšit klimatizační výplní. Potah je plně snímatelný a pratelný. Snímatelný potah je možné prát do 60°C. Vlastnosti matrace: ortopedická zátěž do 190 kg výška 20 cm uložení na lamelové nepolohovatlené rošty záruka 5 let FYZIOSYSTÉM – 5 zón tuhosti

Ve slevě produkt Matrace Polargel Superior 70-80×200 cm můžete sehnat bez problémů u nás v oblíbené kategorii matrace. Nyní si můžete pořídit další výrobky z této známé sekce ve výhodné akci.

Tento akční a ve slevě kousek Matrace Polargel Superior 70-80x200 cm od společnosti s dlouholetou tradicí FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat momentálně na našich stránkách v bezva akci! Cena od 7 620 Kč.