Matrace Polargel Superior

Jediná matrace na českém trhu s nosností až 190 kg. Celopěnová matrace poskytuje i pro zákazníka s vysokou hmotností komfortní... více informací »
Matrace Polargel Superior
13 040 Kč
Ověřit dostupnost
Jediná matrace na českém trhu s nosností až 190 kg. Celopěnová matrace poskytuje i pro zákazníka s vysokou hmotností komfortní...

Jediná matrace na českém trhu s nosností až 190 kg. Celopěnová matrace poskytuje i pro zákazníka s vysokou hmotností komfortní odpočinek. Jádro je vyrobené ze značkové pěny ELIOCELL o hustotě 35kg/m³ s prořezy v oblasti „ramenní kolébky“, která je dostatečně pevná, aby poskytla bezproblémovou podporu vyšší váze. Vrchní část matrace tvoří chladívá a svěží pěna PolarGel, která je vysoce elastická, maximálně komfortní, prodyšná, zajistí neopakovatelný pocit svěžesti. Matrace je opatřena odnímatelným potahem ALOE VERA, který je velmi odolný a příjemný na dotek. Obsahuje látky, které působí na pokožku a pomáhá ji čistit a regenerovat. Je podšit klimatizační výplní. Potah je plně snímatelný a pratelný. Snímatelný potah je možné prát do 60°C. Vlastnosti matrace: ortopedická zátěž do 190 kg výška 20 cm uložení na lamelové nepolohovatlené rošty záruka 5 let FYZIOSYSTÉM – 5 zón tuhosti


Často hledaný produkt lze koupit již dnes tu na webu umístěný v sekci matrace. Pořiďte si ještě podobné kusy z této oblíbené sekce snadno online. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. má top produkty. Tím ale naše nabídka nekončí, máme toho více! Prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Diskontní kus Matrace Polargel Superior od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte právě zde za výprodejovou cenu! Nyní za akční cenu 13 040 Kč.