Matrace Super Fox Blue Wellness – 90×200

Partnerská matrace Super Fox Blue Wellness v rozměru 90x200 cm se vzdušnou a pružnou hybridní pěnou. Nejodolnější pěna všech... více informací »
Matrace Super Fox Blue Wellness  - 90x200
Partnerská matrace Super Fox Blue Wellness v rozměru 90x200 cm se vzdušnou a pružnou hybridní pěnou. Nejodolnější pěna všech...

Partnerská matrace Super Fox Blue Wellness v rozměru 90×200 cm se vzdušnou a pružnou hybridní pěnou. Nejodolnější pěna všech dob. Pokud nejste příznivci paměťových matrací a máte raději pružný komfort, je to matrace přímo pro Vás. Pružná, a zároveň poddajná hybridní pěna přináší mimořádné pohodlí a perfektní podepření těla ve všech spánkových polohách Vyznačuje se vyšší vzdušností a schopností termoregulace. Mezivrstva z pružné studené pěny zaručí snadné otáčení při spánku, přirozenou podporu páteře. S nákupem této matrace ušetříte 6%! Jako distributor obecných zdravotnických prostředků nabízíme tento typ matrace ve snížené sazbě DPH. Jádro matrace: Hybridní pěna (strana soft) Výhody studené pěny (vzdušnost, pružnost), latexu (termoregulace, nezničitelnost) a paměťové pěny (přizpůsobivost) v jedné vrstvě. Elastická vrstva zvyšující odrazovou pružnost, vzdušnost a pocitovou pevnost matrace. Zajišťuje optimální klima, čímž napomáhá předcházet pocení. Studená pěna Vynikající prodyšnost , vysoká odrazová pružnost, zvýšená tuhost a odolnost. Studená pěna (strana soft) Vynikající prodyšnost díky otevřenější buněčné struktuře, nízké povrchové teplotní napětí (nepřehřívá). Vysoká odrazová pružnost, zvýšená tuhost a odolnost. Ramenní kolébky Omezí tlak a ochrání ramenní klouby při spánku na boku Pánevní zóna – zesílená neperforovaná část pro dostatečnou oporu v místě největší zátěže. Potah matrace: Potah Aegis (60 °C) Vysoký podíl přírodních vláken Tencel®/viskóza (49 %) s povrchovou úpravou AegisTM (antibakteriální a protiroztočové vlastnosti, zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče a je prevencí vzniku plísní). Předurčuje matraci jako nejlepší volbou pro alergiky a astmatiky. Prošívaný klimatizačními vrstvami dutých vláken. Parametry: Tuhost matrace: Střední a vyšší střední Výška matrace cca: 24 cm Doporučená nosnost do: 135 kg Vhodné uložení na: lamelové rošty (pevné i polohovatelné). Možno uložit i na laťový rošt a případně i na pevnou desku. Testováno: 100 000x Výrobce si vyhrazuje právo na případné barevné odchylky pěn a potahů nemající vliv na užitné vlastnosti výrobků. Prodloužená záruka na matraci je podmíněna řádnou registrací (do 10 kalendářních dnů od data nákupu) na webu výrobce – https://zaruka.matracetropico.cz/cs.

Vysoce kvalitní produkt jde získat bez obtíží tady na našich stránkách ve známé kategorii matrace. Mrkněte na další produkty z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Výrobce FORLIVING s.r.o. má v nabídce skvělé produkty Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento unikátní výrobek Matrace Super Fox Blue Wellness - 90x200 od známého výrobce FORLIVING s.r.o. pořídíte na našich stránkách nyní levně! Aktuálně v akci za 7 695 Kč.