Matrace Super FOX Visco Classic 20 – 80×0 cm

Matrace Super FOX Visco Classic nabízíme v rozměru 80x200cm a výšce 20 cm. Český bestseller mezi visco matracemi v novém hávu - s... více informací »
Matrace Super FOX Visco Classic 20 - 80x0 cm
7 690 Kč
Ověřit dostupnost
Matrace Super FOX Visco Classic nabízíme v rozměru 80x200cm a výšce 20 cm. Český bestseller mezi visco matracemi v novém hávu - s...

Matrace Super FOX Visco Classic nabízíme v rozměru 80x200cm a výšce 20 cm. Český bestseller mezi visco matracemi v novém hávu – s masivní rovnou línou pěnou pro vyznavače klasiky. Ještě variabilnější, vzdušnější, pevnější a odolnější. Skvělá volba pro alergiky! Paměťová (visco) pěna. Vyrobená za použití přírodních surovin: lepší elasticita a antialergické vlastnosti, zdraví v ložnici, ohleduplnost k přírodě. Super pohodlná, uleví kloubům. Studená pěna Flexifoam® HR-XF. Super pružná studená pěna napomáhá správné termoregulaci a zajišťuje extra odrazovou pružnost. To znamená, že se při spánku budete snadno otáčet. Druhá strana každé matrace Fox je vyrobena z houževnaté pěny Flexifoam® vysoké objemové hmotnosti. Tato robustní a tuhá pěna vysoké hustoty zajišťuje přirozenou tuhost a stabilitu celé 7- zónové konstrukce. Má 7 zón se speciální profilací CubeCare ve tvaru kostek. Pomáhá zabránit pocitu přeležení – každá kostka reaguje samostatně. Ramenní kolébky pro uvolnění ramene (zabrání pocitu přeležení). Oceníte zejména při spánku na boku. Zesílená pánevní zóna matrace – oblast s koncentrovaným tlakem je obzvláště odolná. Matraci dodáváme vč. potahu Wellness s Thermo&Air Control. Speciální odvětrávací systém potahu skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci, tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté. Navíc zajišťuje funkci odvodu statického náboje z těla. Prošitý klimatizační vrstvou dutého vlákna. Potah je plně snímatelný a můžete jej prát na 60ºC. Pro snadné domácí praní je potah dělitelný na 2 poloviny. Vlastnosti: – výška 20 cm – rozměr 80×200 cm – nosnost max do 135 kg – záruka 6 let – uložení na pevný laťkový nebo lamelový/polohovatelný rošt Prodloužená záruka na matraci je podmíněna řádnou registrací (do 10 kalendářních dnů od data nákupu) na webu výrobce – https://zaruka.matracetropico.cz/cs


Levný produkt pořídíte přímo na stránkách umístěný v rubrice matrace. Mrkněte na ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za rozumné peníze. Máme toho více, u nás najdete další kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce FORLIVING s.r.o. vyrábí skvělé výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Unikátní a oblíbený produkt Matrace Super FOX Visco Classic 20 - 80x0 cm pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete zde skutečně výhodně! Nyní pořídíte jen za 7 690 Kč.