Matrace Viscogreen lux 180×200 cm

Tvrdá matrace určená pro velké zatížení, až do 170 kg. Vrchní stranu tvoří viscoelastická přírodní pěna Viscogreen, která má výjimečnou... více informací »
Matrace Viscogreen lux 180x200 cm
27 220 Kč
Ověřit dostupnost
Tvrdá matrace určená pro velké zatížení, až do 170 kg. Vrchní stranu tvoří viscoelastická přírodní pěna Viscogreen, která má výjimečnou...

Tvrdá matrace určená pro velké zatížení, až do 170 kg. Vrchní stranu tvoří viscoelastická přírodní pěna Viscogreen, která má výjimečnou tvarovou paměť a lépe reaguje na změnu teploty a tlaku a rychleji se přizpůsobuje změnám polohy těla během spánku. Podkladovou vrstvu tvoří odolná pěna Biogreen vyrobená z ricinového oleje a s přídavkem Aloe Vera pro větší hygieničnost. Matrace je vybavena odnímatelným potahem EUCALLYS, který je prošitý línou pěnou ještě více zvyšuje komfort matrace. Díky svému složení má matrace výborné zdravotní a antibakteriální vlastnosti. Matrace obsahuje impregnaci ANTIMOSQUITO, která odpuzuje komáry. Vlastnosti matrace: doporučený rošt – všechny typy roštů ortopedická zátěž: do 170 kg výška matrace: 21 cm záruka na matraci 5 let


Kvalitní a žádaný produkt Matrace Viscogreen lux 180×200 máte možnost koupit teď tady u nás umístěný v kategorii matrace. Najděte si skvělé produkty z této známé rubriky za super ceny.

Zlevněný produkt Matrace Viscogreen lux 180x200 cm značky FORLIVING s.r.o. snadno naleznete na našich stránkách teď ve výprodejové akci. V akci od 27 220 Kč.