Matrace zdravotní Memory comfort

Rozměry 90 x 200 cm. Matrace je oboustranná, kdy si můžete zvolit z dvojí tvrdosti matrace. Nosnost 120 kg. Středně tvrdá. Z paměťové a PUR pěny. 7... více informací »
Matrace  zdravotní  Memory comfort
Značka: Donna Shop
8 890 Kč
Ověřit dostupnost
Rozměry 90 x 200 cm. Matrace je oboustranná, kdy si můžete zvolit z dvojí tvrdosti matrace. Nosnost 120 kg. Středně tvrdá. Z paměťové a PUR pěny. 7...

Rozměry 90 x 200 cm. Matrace je oboustranná, kdy si můžete zvolit z dvojí tvrdosti matrace. Nosnost 120 kg. Středně tvrdá. Z paměťové a PUR pěny. 7 zónová ortopedická matrace vysoká 20 cm – model Memory-Comfort.

Velmi žádaný produkt jde koupit také na našich stránkách ve známé kategorii matrace! Vyberte si ještě podobné produkty ve zmíněné sekci ve slevě. Náš sortiment je široký, máme v nabídce také další skvělé kousky značky Donna Shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Donna Shop pro vás připravuje prvotřídní produkty. Udělejte si radost!

Velmi oblíbený produkt Matrace zdravotní Memory comfort od výrobce s dobrým jménem Donna Shop můžete sehnat aktuálně na webu pořád výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 8 890 Kč.