Nástěnná police Sani

Šířka 90 cm, hloubka 22 cm, výška 45 cm. Praktický policový systém se dvěma poličkami v krásném bílém provedení. Vhodný do... více informací »
Nástěnná police Sani
Značka: Donna Shop
699 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 90 cm, hloubka 22 cm, výška 45 cm. Praktický policový systém se dvěma poličkami v krásném bílém provedení. Vhodný do...

Šířka 90 cm, hloubka 22 cm, výška 45 cm. Praktický policový systém se dvěma poličkami v krásném bílém provedení. Vhodný do obývacího pokoje, dětského pokoje, kuchyně i předsíně. 

Kvalitní a oblíbený produkt Nástěnná police Sani máte možnost najít také tu na našem webu umístěný v sekci regály a poličky! Máme pro vás vyjímečné zboží ze zmíněné rubriky v akci! Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další prověřené zboží od výrobce Donna Shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Donna Shop dlouhodobě nabízí prvotřídní sortiment

Povedený výrobek Nástěnná police Sani od společnosti se zárukou kvality Donna Shop můžete získat právě teď v nabídce napořád výhodně. Aktuálně v akci za 699 Kč.