Nástěnné kosmetické zrcadlo, zvětšovací

Nástěnné kosmetické zrcadlo s průměrem 20 cm. Materiál mosaz s povrchovou úpravou chrom. Hlava zrcadla je otočná, z jedné strany 3x zvětšovací... více informací »
Nástěnné kosmetické zrcadlo
Nástěnné kosmetické zrcadlo s průměrem 20 cm. Materiál mosaz s povrchovou úpravou chrom. Hlava zrcadla je otočná, z jedné strany 3x zvětšovací...

Nástěnné kosmetické zrcadlo s průměrem 20 cm. Materiál mosaz s povrchovou úpravou chrom. Hlava zrcadla je otočná, z jedné strany 3x zvětšovací pro vaši dokonalost. Tento výrobek doporučujeme také pro hotelové koupelny vyšší kategorie. Nelíbí se vám velká zrcadla, nebo se do vaší koupelny jednoduše nevejde? Připevněte ke stěně výsuvné, kulaté zrcátko! Je velmi praktické a navíc v sobě ukrývá kouzlo starých časů. Na funkčnost výrobku poskytujeme prodlouženou záruku 5 let. Na povrchovou úpravu výrobku a na jednotlivé části výrobku (pumpička dávkovače, štětiny toaletního kartáče, rukojeť a krytka kartáče, keramické a skleněné nádobky) je stanovena zákonná záruční doba.


Kvalitní a velmi žádaný produkt Nástěnné kosmetické zrcadlo, zvětšovací lze zakoupit teď na stránkách umístěný v rubrice koupelnová zrcadla. Připravili jsme nové kousky ve zmíněné rubrice za výprodejovou cenu. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky poskytuje špičkové výrobky A tady je důkaz.

Velmi žádaný produkt Nástěnné kosmetické zrcadlo, zvětšovací od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete právě se slevou. Cena od 945 Kč.