Němý sluha Elo, chrom/

Němý sluha je vhodný do vaší ložnice, šatny, předsíně nebo i do studentského pokoje. Němý sluha Elo má kontrukci z kovu v chromovém provedení.... více informací »
Němý sluha Elo
Němý sluha je vhodný do vaší ložnice, šatny, předsíně nebo i do studentského pokoje. Němý sluha Elo má kontrukci z kovu v chromovém provedení....

Němý sluha je vhodný do vaší ložnice, šatny, předsíně nebo i do studentského pokoje. Němý sluha Elo má kontrukci z kovu v chromovém provedení. Podstava a doplňky jsou Z MDF v dekoru buk. Univerzální provedení a zajímavý design zaručí, že váš nový sluha skvěle zapadne do domácnosti a vyřeší tak vaše starosti s oblečením povalujícím se na židlích či křeslech. Němého sluhu pro vás máme SKLADEM, takže žádné dlouhé čekání. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 46 cm – hloubka 30 cm – výška 110 cm

Hodně oblíbený výrobek je k dostání rovněž tady a teď na našem webu zařazený v rubrice němý sluha! Získejte ještě ostatní produkty ve zmiňované rubrice za super cenu. Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout prvotřídní zboží Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také další skvělé produkty značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a velmi žádaný kus Němý sluha Elo, chrom/ od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte zde nyní levně. Teď za akční cenu 680 Kč.