ní komoda OVIEDO 2D

Masivní komodu OVIEDO 2D nabízíme z masivního divokého dubu napuštěného olejem. Pořiďte si zařízení celé jídelny v jednom stylu (viz... více informací »
ní komoda OVIEDO 2D
18 895 Kč
Ověřit dostupnost
Masivní komodu OVIEDO 2D nabízíme z masivního divokého dubu napuštěného olejem. Pořiďte si zařízení celé jídelny v jednom stylu (viz...

Masivní komodu OVIEDO 2D nabízíme z masivního divokého dubu napuštěného olejem. Pořiďte si zařízení celé jídelny v jednom stylu (viz související produkty). Masivní nábytek kolekce OVIEDO maximálně přiblíží k přírodě. Nejen použitým materiálem, ale i svým vzhledem. Dub patří k nejtvrdším a nejtrvanlivěším dřevinám, k výrobě nábytku se používá po staletí. Napuštěný olejem je téměr nezničitelný, vždy opravitelný a velmi příjemný na dotek. Provedení v divokém dubu jen zdůrazňuje krásu přírodního materiálu a hrany připomínají svým tvarem kmen stromu.


Oblíbený produkt ní komoda OVIEDO 2D jde koupit přímo tady u nás ve známé rubrice komody! Nyní pořídíte parádní produkty z této kategorie za příznivou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky poskytuje prvotřídní výrobky

Akční a ve slevě kus ní komoda OVIEDO 2D od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat tady a teď levně. V akci od 18 895 Kč.