Nízká skříňka MOBIUS 2D

Nízkou skříňku Mobius 2D nabízíme z lamina v šedém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm... více informací »
Nízká skříňka MOBIUS 2D
2 245 Kč
Ověřit dostupnost
Nízkou skříňku Mobius 2D nabízíme z lamina v šedém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm...

Nízkou skříňku Mobius 2D nabízíme z lamina v šedém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany ABS. Moderní skříňka se 2 dvířky s push-click mechanismem je kouskem z modulání kolekce Mobius, se kterou získáte nekonečné možnosti v zařizování vašeho interiéru. Dodáváme v demontu – bez kovového rámu, který si objednáte samostatně viz související produkty. Vybírat můžete ze 3 výšek rámu a široká škála skříňových prvků systému Mobius vám umožní vytvořit optimálně využitý prostor ve vašem domově či kanceláři. Uchycení nábytku k rámu je naprosto jednoduché. V rámu jsou závity a pomocí šroubů se dá jakýkoliv kus nábytku snadno a rychle přidělat do výšky, která vám vyhovuje.


Výjimečný a žádaný produkt Nízká skříňka MOBIUS 2D máte možnost najít ještě tady na našich stránkách v populární sekci komody. Nyní můžete koupit ještě jiné produkty z této kategorie za outletovou cenu!

Tento kvalitní a žádaný produkt Nízká skříňka MOBIUS 2D pocházející od značky FORLIVING s.r.o. můžete dostat v naší aktuální nabídce za skvělou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 2 245 Kč.