Nízká vitrína 2D2W1S, vintage

Nízká vitrína Magellan s horní deskou z lamina o síle 32mm. Vitrínu se zásuvkou, 2 plnými a 2 prosklenými dvířkynabízíme v dezénu borovice... více informací »
Nízká vitrína  2D2W1S
6 576 Kč
Ověřit dostupnost
Nízká vitrína Magellan s horní deskou z lamina o síle 32mm. Vitrínu se zásuvkou, 2 plnými a 2 prosklenými dvířkynabízíme v dezénu borovice...

Nízká vitrína Magellan s horní deskou z lamina o síle 32mm. Vitrínu se zásuvkou, 2 plnými a 2 prosklenými dvířkynabízíme v dezénu borovice vintage. Na bočnicích korpusů (32mm) je ozdobná lišta (20mm) s kovovými dekoračními prvky. Dvířka a čela zásuvky (20mm). Úchytky jsou kovové, pojezdy zásuvky kuličkové, plnovýsuvné. Doporučujeme zakoupení dalších prvků z kolekce Magellan, se kterou budete mít řadu odkládacích a úložných prostorů.

Zcela unikátní kus pořídíte taky tady na našich stránkách zařazený v sekci vitríny. Připravili jsme pro vás parádní výrobky z této rubriky za mimořádně nízkou cenu.

Kvalitní a žádaný produkt Nízká vitrína 2D2W1S, vintage od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno seženete tady teď skutečně levně. Akční cena od 6 576 Kč.