Nízká vitrína 2W2S

Nízkou vitrínu Ole 2W2S nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá vitrína má 2 zásuvky a 2 prosklená... více informací »
Nízká vitrína  2W2S
7 328 Kč
Ověřit dostupnost
Nízkou vitrínu Ole 2W2S nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá vitrína má 2 zásuvky a 2 prosklená...

Nízkou vitrínu Ole 2W2S nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá vitrína má 2 zásuvky a 2 prosklená dvířka, za kterými jsou 2 dřevěné police. Přední čela zásuvek jsou z bílé foliované MDF, pojezdy kovové rolničkové. A vysoké dřevěné nohy (38×38 mm) vám usnadní úklid. Výška foliovaných nožek 16 cm. Dodáváme v demontu. Sklo v posuvných dveřích je tvrzené.Chcete-li mít své vzpomínky z dovolené či fotografie své rodiny vždy na očích, potřebujete právě tuto polici! Originální kovové úchyty dotvářejí venkovský charakter nábytku. Nábytek tohoto stylu je dnes velmi oblíbený, a proto doporučujeme shlédnutí celé kolekce Ole. Jednotlivé prvky můžete libovolně uspořádat nejen v obývacím pokoji, jídelně, ale i dětském pokoji.


Zajímavý produkt Nízká vitrína 2W2S najdete bez obtíží u nás zařazený v kategorii vitríny! Nyní si můžete vybrat další zboží z této sekce za výhodné peníze. To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný kus Nízká vitrína 2W2S od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. seženete tady a teď právě opravdu levně! Nyní za akční cenu 7 328 Kč.