Nízká vitrína AGNES 2W

Nízkou vitrínu AGNES 2W nabízíme v bílém odstínu. Za částečně prosklenými dveřmi naleznete v horní části skleněnou poličku a ve spodní... více informací »
Nízká vitrína AGNES 2W
7 741 Kč
Ověřit dostupnost
Nízkou vitrínu AGNES 2W nabízíme v bílém odstínu. Za částečně prosklenými dveřmi naleznete v horní části skleněnou poličku a ve spodní...

Nízkou vitrínu AGNES 2W nabízíme v bílém odstínu. Za částečně prosklenými dveřmi naleznete v horní části skleněnou poličku a ve spodní části dřevěnné police. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Dodáváme v demontu. Nábytek z nadčasové kolekce Agnes bude skvěle vynikat nejen ve vaší jídelně či obývacím pokoji, ale také ložnici. Korpusy jsou z lamina, čela dvířek a zásuvek z foliované MDF. Hrany nábytku chrání ABS před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost. Pojezdy zásuvek jsou kuličkové plnovýsuvné, bílé úchytky plastové, nožky z MDF.

Vysoce kvalitní kus Nízká vitrína AGNES 2W seženete zrovna na stránkách v populární sekci příborníky! Nyní můžete koupit ještě ostatní kusy z této oblíbené kategorie na pár kliknutí! To není všechno, náš sortiment je ale široký! U nás najdete další prověřené kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Nízká vitrína AGNES 2W značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat teď ve slevě! Nabídky již od 7 741 Kč.
Další produkty z kategorie Příborníky