Nízká vitrína AYSON 2D1W1S

Nízkou vitrínu Ayson 2D1W1S nabízíme v dezénu dub artisan. Za prosklenými dvířky naleznete 3 skleněné poličky. V druhé polovině vitríny je malá... více informací »
Nízká vitrína AYSON 2D1W1S
5 352 Kč
Ověřit dostupnost
Nízkou vitrínu Ayson 2D1W1S nabízíme v dezénu dub artisan. Za prosklenými dvířky naleznete 3 skleněné poličky. V druhé polovině vitríny je malá...

Nízkou vitrínu Ayson 2D1W1S nabízíme v dezénu dub artisan. Za prosklenými dvířky naleznete 3 skleněné poličky. V druhé polovině vitríny je malá zásuvka a za 2 plnými dvířky dřevěné police. Jednoduché linie a čistý design podtrhuje funkcionalitu a univerzalitu pro kteroukoliv místnost ve vašem domově. Dodáváme v demontu. Jednotlivé produkty kolekce Ayson svým vzhledem připomínají masivní nábytek. Pojezdy zásuvek jsou plnovýsuvné, úchytky kovové. Horní desky jsou z lamina o síle 32mm, korpusy a čela dvířek a zásuvek mají sílu 16mm. Hrany nábytku chrání PVCpřed mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Často hledaný produkt Nízká vitrína AYSON 2D1W1S je k sehnání nyní u nás v oblíbené kategorii vitríny. Nyní najdete jiné produkty z této známé sekce snadno online. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete další prověřené kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. nabízí top zboží.

Tento výjimečný produkt Nízká vitrína AYSON 2D1W1S pocházející od značky FORLIVING s.r.o. můžete najít zde ve výprodejové akci! Teď za akční cenu 5 352 Kč.