Nízká vitrína IV5

Nízkou vitrínu Ivo IV5 s moderním LED osvětlením nabízíme z lamina v dezénu dub april. Dekor dřeva v kombinaci s černými kovovými detaily působí... více informací »
Nízká vitrína  IV5
8 561 Kč
Ověřit dostupnost
Nízkou vitrínu Ivo IV5 s moderním LED osvětlením nabízíme z lamina v dezénu dub april. Dekor dřeva v kombinaci s černými kovovými detaily působí...

Nízkou vitrínu Ivo IV5 s moderním LED osvětlením nabízíme z lamina v dezénu dub april. Dekor dřeva v kombinaci s černými kovovými detaily působí masivně. V naší nabídce naleznete ucelený obývací pokoj. Potřebujete-li však ještě více úložných prostorů, prohlédněte si celou kolekci Ivo a vyskládejte si obývací pokoj a jídelnu dle vašich představ a možností. Dodáváme v demontu. Korpusy nábytku Ivo mají sílu lamina 16mm, vrchní desky 22mm a hrany chrání ABS 0,5mm a 1,5mm. Dvířka se systémem tichého dovírání a zásuvky jsou z MDF o síle 18mm potažené folií (PVC). Nožky a úchytky jsou kovové, sklo tvrzené.

Ve slevě výrobek Nízká vitrína IV5 jde pořídit prostě tady na stránkách zařazený v rubrice příborníky! Nyní můžete najít jiné produkty z této známé kategorie v akci! Značka FORLIVING s.r.o. vyrábí vysoce kvalitní výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Výjimečný produkt Nízká vitrína IV5 od top výrobce FORLIVING s.r.o. seženete tady a teď právě levně! Nabídky od 8 561 Kč.