Nízká vitrína PR5

Nízkou vitrínu Prisco PR5 se 3 plnými a prosklenými dvířky nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý / černá. Korpusy nábytku... více informací »
Nízká vitrína  PR5
6 970 Kč
Ověřit dostupnost
Nízkou vitrínu Prisco PR5 se 3 plnými a prosklenými dvířky nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý / černá. Korpusy nábytku...

Nízkou vitrínu Prisco PR5 se 3 plnými a prosklenými dvířky nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý / černá. Korpusy nábytku Prisco mají sílu lamina 16mm, hrany chrání ABS 0,5mm. Vršky korpusu vyrobeny z lamina o síle 22 mm. Dvířka se systémem tichého dovírání a zásuvky jsou z MDF o síle 18mm potažené folií (PVC). Nožky jsou plastové bez možnosti regulace, úchyty frézované a sklo na předních plochách tvrzené. Dodáváme v demontu. Prohlédněte si celou kolekci Prisco, která je ideálním řešením pro vytvoření moderního prostředí ve vašem obýváku či jídelně.


Vysoce kvalitní produkt Nízká vitrína PR5 pořídíte zrovna u nás umístěný v sekci vitríny. Připravili jsme nové produkty z této populární rubriky za příznivou cenu.

Tento kvalitní produkt Nízká vitrína PR5 od společnosti se zárukou kvality FORLIVING s.r.o. pohodlně pořídíte momentálně na našich stránkách za výhodnou cenu. Nyní pořídíte jen za 6 970 Kč.