Nízká vitrína SOMMA 1d1w1s

Každý detail kolekce SOMMA byl pečlivě promyšlen, aby co nejlépe odpovídal kolekci, vašim potřebám. Jaký to má účinek? Barva... více informací »
Nízká vitrína SOMMA 1d1w1s
5 004 Kč
Ověřit dostupnost
Každý detail kolekce SOMMA byl pečlivě promyšlen, aby co nejlépe odpovídal kolekci, vašim potřebám. Jaký to má účinek? Barva...

Každý detail kolekce SOMMA byl pečlivě promyšlen, aby co nejlépe odpovídal kolekci, vašim potřebám. Jaký to má účinek? Barva dubu somma – nejčastěji zvolený odstín po celá léta, je universální, nadčasová a snadno uspořadatelná. Bílé detaily – jemně rozjasní kolekci a učini jí jedinečnou. Forma – jednoduchý nábytek bez úchytů, protože víme, že skutečná klasika nepotřebuje žádné zbytečné doplňky. Je vyrobený z lamina. Na hrany je použita ABS hrana, což zajišťuje odolnost a delší životnost nábytku. Jednoduchá forma a vzhled se osvěčí v každém domě a bytě. Nábytek SOMMA je prostorný , nastavitelný a navržený tak, aby jej bylo možné používat po celá léta.

Tento žádaný produkt jde nakoupit právě nyní na stránkách v rubrice vitríny! Nyní si můžete vybrat další produkty ve zmiňované rubrice v bezva akci. Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní výrobky za báječné ceny. To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. U nás najdete více skvělých produktů značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Nízká vitrína SOMMA 1d1w1s od známé značky FORLIVING s.r.o. můžete nakoupit aktuálně na webu za outletovou cenu! V současnosti za 5 004 Kč.
Další produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.