Noční stolek 1S

Noční stolek z lamina s ABS hranamiz kolekce Norton. Stolek se zásuvkou nabízíme v dezénu dub sonoma. Jednoduché linie a čistý... více informací »
Noční stolek  1S
1 961 Kč
Ověřit dostupnost
Noční stolek z lamina s ABS hranamiz kolekce Norton. Stolek se zásuvkou nabízíme v dezénu dub sonoma. Jednoduché linie a čistý...

Noční stolek z lamina s ABS hranamiz kolekce Norton. Stolek se zásuvkou nabízíme v dezénu dub sonoma. Jednoduché linie a čistý design této kolekce podtrhuje funkcionalitu a univerzalitu pro kteroukoliv místnost ve vašem domově. U produktů systému Norton klademe vysoký důraz na estetiku a zároveň jednoduchost montáže. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 47 cm – hloubka 42 cm – výška 45 cm Noční stolek můžete kombinovat nejen s postelí, ale i s dalšími produkty kolekce Norton.


Vynikající produkt Noční stolek 1S je k dispozici lehce tady a teď na našem webu v populární rubrice noční stolky! Pořiďte si parádní výrobky z této sekce z pohodlí domova! Tato značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje vynikající produkty. Nakupujte výhoděn u nás. Máme toho více, podívejte se taky na další prověřené produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný kus Noční stolek 1S s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. můžete získat tady nyní opravdu výhodně. Nabídky již od 1 961 Kč.