Noční stolek 2S

Noční stolek Nonell 2S nabízíme z laminav dezénu polární olše. Přední plocha horní zásuvky je v dezénu onyx. Obě zásuvky mají plnovýsuvné... více informací »
Noční stolek  2S
1 574 Kč
Ověřit dostupnost
Noční stolek Nonell 2S nabízíme z laminav dezénu polární olše. Přední plocha horní zásuvky je v dezénu onyx. Obě zásuvky mají plnovýsuvné...

Noční stolek Nonell 2S nabízíme z laminav dezénu polární olše. Přední plocha horní zásuvky je v dezénu onyx. Obě zásuvky mají plnovýsuvné kuličkové pojezdy. Hrany lamina chrání ABS a prodlužuje tak jeho životnost. Korpus má sílu 16 mm, horní deska 32 mm. Dodáváme v demontu. V moderní kolekci Nonell vám nabízíme nábytek tak univerzální, že bude dokonalý do každého dětského pokoje bez ohledu na věk vašich dětí! Jednotlivé prvky dětského nábytku zajistí uspořádání každého nezbytného prostoru – zóny spánku, studia a hry. Rozměry: – šířka 48,5 cm – hloubka 40 cm – výška 43,5 cm

Oblíbený a akční produkt získáte přímo tady a teď na našem webu umístěný v sekci noční stolky! Nyní můžete získat vyjímečné produkty ve zmiňované kategorii za nejlepší ceny. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás taky další produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbená značka FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje velmi kvalitní produkty.

Akční a ve slevě produkt Noční stolek 2S originál od značky FORLIVING s.r.o. pořídíte tady nyní levně! Aktuálně v akci za 1 574 Kč.