Noční stolek AYSON 1S

Noční stolek Ayson 1S nabízíme v dezénu dub artisan. Úložné prostory naleznete v otevřeném prostoru a zásuvce. Doporučujeme přikoupení postele s... více informací »
Noční stolek AYSON 1S
1 161 Kč
Ověřit dostupnost
Noční stolek Ayson 1S nabízíme v dezénu dub artisan. Úložné prostory naleznete v otevřeném prostoru a zásuvce. Doporučujeme přikoupení postele s...

Noční stolek Ayson 1S nabízíme v dezénu dub artisan. Úložné prostory naleznete v otevřeném prostoru a zásuvce. Doporučujeme přikoupení postele s praktickým úložným prostorem ze stejné kolekce. Dodáváme v demontu. Jednotlivé produkty kolekce Ayson svým vzhledem připomínají masivní nábytek. Pojezdy zásuvek jsou plnovýsuvné, úchytky kovové. Horní desky jsou z lamina o síle 32mm, korpusy a čela dvířek a zásuvek mají sílu 16mm. Hrany nábytku chrání PVCpřed mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost. Rozměry: – šířka 46,5 cm – hloubka 36 cm – výška 45,5 cm


Hodně oblíbený produkt Noční stolek AYSON 1S můžete dostat prostě tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii noční stolky! Získejte další produkty z naší kategorie jednoduše online. To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce však také další skvělé produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka FORLIVING s.r.o. vám představuje prvotřídní zboží. Nakupujte výhoděn u nás!

Tento diskontní výrobek Noční stolek AYSON 1S od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit tady nyní opravdu levně! Ceny od 1 161 Kč.