Noční stolek LI13

Noční stolek z kolekce Lionel v dezénu dub sonoma truflový je vyrobený z lamina. Nábytek z kolekce Lionel je elegantní a má luxusní vzhled. Produkty... více informací »
Noční stolek  LI13
Noční stolek z kolekce Lionel v dezénu dub sonoma truflový je vyrobený z lamina. Nábytek z kolekce Lionel je elegantní a má luxusní vzhled. Produkty...

Noční stolek z kolekce Lionel v dezénu dub sonoma truflový je vyrobený z lamina. Nábytek z kolekce Lionel je elegantní a má luxusní vzhled. Produkty této kolekce se hodí do moderního interiéru a lze je použít při zařizování obývacích pokojů, jídelen nebo ložnic. Snadné otevírání dvířek a zásuvek zajišťují atypické úchytky, které nenarušují jejich vzhled. Noční stolek má otevřenou poličku a zásuvku, která je opatřena kovovými pojezdy. Čelo zásuvky je v bílém lesku. Dodáváno v demontu. Rozměry: – šířka 55 cm – hloubka 40,5 cm – výška 44 cm Noční stolek je součástí kolekce Lionel.

Unikátní produkt Noční stolek LI13 je k dostání zrovna na našem webu v sekci noční stolky. Najděte si ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za rozumné peníze! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další skvělé zboží značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Významná značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě nabízí kvalitní produkty Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento kvalitní produkt Noční stolek LI13 značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat na našich stránkách ve výprodejové akci. V akci od 2 178 Kč.