Noční stolek Malta SN artisan šedá

Noční stolek Malta SN nabízíme z lamina v dekoru dub artisan v kombinaci se šedou barvou. Stolek má nejen otevřený prostor, ale i praktický šuplík s... více informací »
Noční stolek Malta SN artisan šedá
1 791 Kč
Ověřit dostupnost
Noční stolek Malta SN nabízíme z lamina v dekoru dub artisan v kombinaci se šedou barvou. Stolek má nejen otevřený prostor, ale i praktický šuplík s...

Noční stolek Malta SN nabízíme z lamina v dekoru dub artisan v kombinaci se šedou barvou. Stolek má nejen otevřený prostor, ale i praktický šuplík s kuličkovými plnovýsuvy. Kolekce Malta si díky kombinaci čistých linií a funkčnosti najde místo v mnoha obývacích pokojích či ložnicích. Dekor hřejivého dubu artisan s matnou šedou učiní každý pokoj jedinečným. Stolek vám dodáme v demontu. Prohlédněte si kompletní nabídku bezúchytkového systému Malta v celé své kráse.


Tento neodolatelný produkt Noční stolek Malta SN artisan šedá můžete najít jednoduše tady a teď na našem webu v sekci noční stolky. Najděte si zlevněné výrobky z této oblíbené sekce ve slevě! U nás nabízíme více, máme v nabídce také více kvalitních produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. představuje top produkty. Nové kousky každý den!

Tento akční kus Noční stolek Malta SN artisan šedá od společnosti s předním postavením na trhu FORLIVING s.r.o. pohodlně dostanete tady a teď za výborné peníze! Nyní pořídíte za 1 791 Kč.