Noční stolek polička Venuše

Ekonomická verze nočního stolku v podobě čtvercové poličky pro postele Venuše z naší nabídky (viz související produkty). Výrobek české výroby... více informací »
Noční stolek polička Venuše
Ekonomická verze nočního stolku v podobě čtvercové poličky pro postele Venuše z naší nabídky (viz související produkty). Výrobek české výroby...

Ekonomická verze nočního stolku v podobě čtvercové poličky pro postele Venuše z naší nabídky (viz související produkty). Výrobek české výroby z lamina o síle 18 mm nabízíme v několika dezénech. Polička v univerzálním pravo-levém provedení vám umožní mít v posteli po ruce základní věci. Montáž poličky provedete našroubováním k bočnici postele. Dodáváme ji v demontu. Rozměry: – šířka 35 cm – hloubka 35 cm

Vynikající produkt Noční stolek polička Venuše lze sehnat právě nyní tu na stránkách ve známé kategorii noční stolky. Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této kategorie za internetové ceny! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce další produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout top sortiment. Však to vidíte sami!

Akční a ve slevě produkt Noční stolek polička Venuše originál od výrobce FORLIVING s.r.o. naleznete na našich stránkách levně! V akci od 557 Kč.