Noční stolek Pulpyer,

Noční stolek Pulpyer je vyrobený z masivního dřeva a MDF v dezénu dub. Skvěle jej umístíte nejen ve vaší ložnici, kde bude... více informací »
Noční stolek Pulpyer
Noční stolek Pulpyer je vyrobený z masivního dřeva a MDF v dezénu dub. Skvěle jej umístíte nejen ve vaší ložnici, kde bude...

Noční stolek Pulpyer je vyrobený z masivního dřeva a MDF v dezénu dub. Skvěle jej umístíte nejen ve vaší ložnici, kde bude skvěle ladit s postelí stejného provedení. Na odložení své oblíbené knížky či čehokoli potřebného máte k dispozici nejen vrchní a spodní odkládací plochu, ale také zásuvku s praktickým uchopením. Dodáváme v demontu. Provedení: dezén dub masiv + MDF Rozměry: šířka 45 cm hloubka 45 cm výška 50 cm Prohlédněte si i postele z kolekce Pulpyer – viz související produkty níže.


Tento kvalitní produkt Noční stolek Pulpyer, můžete najít také na našem webu umístěný v sekci noční stolky. Nyní můžete koupit ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu. Přední značka FORLIVING s.r.o. má k dispozici vysoce kvalitní produkty se zárukou! To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte také na další kvalitní zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Diskontní výrobek Noční stolek Pulpyer, od společnosti s výborným jménem FORLIVING s.r.o. jde pořídit tady teď právě ve výprodejové akci! Nabídky již od 2 950 Kč.