Noční stolek Rea Ottawa UP NS

Noční stolek Rea Ottawa UP NS se 2 zásuvkami. Noční stolek z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS nabízíme v řadě moderních... více informací »
Noční stolek Rea Ottawa UP NS
1 979 Kč
Ověřit dostupnost
Noční stolek Rea Ottawa UP NS se 2 zásuvkami. Noční stolek z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS nabízíme v řadě moderních...

Noční stolek Rea Ottawa UP NS se 2 zásuvkami. Noční stolek z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS nabízíme v řadě moderních dezénů. Horní deska je zesílená na 25 mm s 2 mm hranami ABS. Zásuvky jsou opatřeny celovýsuvy s hladkým tichým chodem, hloubka zásuvky 40 cm. Dodáváme v demontu. Úchytky jsou balené jako sada pro příslušný typ. Obrázek je ilustrační s plastovou úchytkou TYP1. Objednat si můžete nerezové úchytky TYP2. Prohlédněte si další prvky této moderní kolekce slovenské výroby (viz související produkty).

Akční a ve slevě výrobek Noční stolek Rea Ottawa UP NS je k získání snadno tu na našich stránkách v kategorii noční stolky. Nyní najdete nové produkty z této kategorie ve slevě.

Výjimečný a žádaný produkt Noční stolek Rea Ottawa UP NS od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte zde teď právě skutečně levně. Cena již od 1 979 Kč.