Noční stolek s dvířky

Designový noční stolek s dvířky z kvalitního lamina o síle 38mm nabízíme ve více dezénech (viz varianty produktu). Všechny hrany stolku chrání... více informací »
Noční stolek s dvířky
3 905 Kč
Ověřit dostupnost
Designový noční stolek s dvířky z kvalitního lamina o síle 38mm nabízíme ve více dezénech (viz varianty produktu). Všechny hrany stolku chrání...

Designový noční stolek s dvířky z kvalitního lamina o síle 38mm nabízíme ve více dezénech (viz varianty produktu). Všechny hrany stolku chrání ABS. Dvířka s tloušťkou lamina 18mm komfortně otevřete lehkým zatlačením na čelo dvířek. Stolek české výroby doporučujeme kombinovat s postelemi Tropea s plným čelem, Tropea box u hlavy nebo Salina Basic s prohnutým čelem (viz související produkty). Dodáváme v levém i pravém provedení v demontu. Rozměry: – šířka 45 cm – hloubka 34 cm – výška 50,5 cm


Tento akční a ve slevě produkt Noční stolek s dvířky získáte teď tady u nás umístěný v kategorii noční stolky! Připravili jsme pro vás skvělé zboží z této rubriky jednoduše online! Naše nabídka je široká, podívejte se také na více kousků od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje top produkty Nakupujte výhoděn u nás.

Výjimečný produkt Noční stolek s dvířky od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete získat právě zde opravdu výhodně! Akční ceny od 3 905 Kč.