Noční stolek se zásuvkou Venuše

Noční stolek se zásuvkou pro postele Venuše z naší nabídky (viz související produkty). Výrobek české výroby z lamina o síle... více informací »
Noční stolek se zásuvkou Venuše
2 190 Kč
Ověřit dostupnost
Noční stolek se zásuvkou pro postele Venuše z naší nabídky (viz související produkty). Výrobek české výroby z lamina o síle...

Noční stolek se zásuvkou pro postele Venuše z naší nabídky (viz související produkty). Výrobek české výroby z lamina o síle 18 mm nabízíme v několika dezénech. Zásuvka má kovové boky, sloužící zároveň jako výsuv. Noční stolek se zavěšuje na bočnici postele a tvoří s ní pak jeden celek. Provedení je univerzální, smontovat jej můžete na levou nebo pravou stranu. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 36,5 cm – hloubka 32,5 cm – výška 50 cm

Kvalitní produkt Noční stolek se zásuvkou jde koupit jednoduše tu na stránkách umístěný v rubrice noční stolky! Nyní si můžete koupit podobné produkty z této oblíbené rubriky za super ceny!

Velmi žádaný kus Noční stolek se zásuvkou Venuše od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete tady a teď ve slevě. Akční cena od 2 190 Kč.