Noční stolek Skerling,

Noční stolek Skerling je vyrobený z masivního dřeva a MDF v dezénu ořech. Vhodně jej umístíte ve vaší ložnici, kde bude... více informací »
Noční stolek Skerling
2 790 Kč
Ověřit dostupnost
Noční stolek Skerling je vyrobený z masivního dřeva a MDF v dezénu ořech. Vhodně jej umístíte ve vaší ložnici, kde bude...

Noční stolek Skerling je vyrobený z masivního dřeva a MDF v dezénu ořech. Vhodně jej umístíte ve vaší ložnici, kde bude skvěle ladit s postelí stejného provedení. Na odložení vaší oblíbené knížky je k dispozici vrchní odkládací plocha, vnitřní otevřená police a také zásuvka. Dodáváme v demontu. Provedení: dezén ořech masiv + MDF Rozměry: šířka 50,4 cm hloubka 40 cm výška 50 cm Prohlédněte si i postele z kolekce Skerling – viz související produkty níže.

Exkluzivní produkt Noční stolek Skerling, získáte právě teď tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice noční stolky! Nyní můžete získat nové produkty z této oblíbené kategorie ve výhodné akci! Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. poskytuje kvalitní výrobky. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Podívejte se také na více produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento žádaný výrobek Noční stolek Skerling, od výrobce FORLIVING s.r.o. získáte zde teď právě v akci! Akční cena od 2 790 Kč.