Noční stolek Tavoli,

Noční stolek Tavoli se zásuvkou a úložným prostorem nabízíme z lamina v dezénu dub sonoma. Doporučujeme jej do vaší ložnice, studentského či... více informací »
Noční stolek Tavoli
Noční stolek Tavoli se zásuvkou a úložným prostorem nabízíme z lamina v dezénu dub sonoma. Doporučujeme jej do vaší ložnice, studentského či...

Noční stolek Tavoli se zásuvkou a úložným prostorem nabízíme z lamina v dezénu dub sonoma. Doporučujeme jej do vaší ložnice, studentského či dětského pokoje. Dodáváme v demontu. Rozměry: šířka 37 cm výška 42,7 cm hloubka 36 cm

Unikátní a žádaný produkt je dostupný taky na našem webu umístěný v kategorii noční stolky. Nyní můžete získat další produkty z této oblíbené kategorie za parádní cenu. Možná ale hledáte něco jiného, u nás nabízíme více. Podívejte se taky na další skvělé zboží značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce FORLIVING s.r.o. vás obohatí o špičkový sortiment.

Tento výjimečný výrobek Noční stolek Tavoli, originál od značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte právě teď se slevou. Právě lze objednat jen za 790 Kč.